Blog

Brama garażowa

Brama garażowa

Brama garażowa, jak i stolarka okienna to jeden z ważniejszych wyborów przy budowie swojego wymarzonego domu. Z tego względu należy przeanalizować wiele aspektów, zanim zdecydujemy się na konkretny wybór, bo przecież producentów bram jest wielu na rynku.

W tym aspekcie i my biegniemy z pomocą naszym klientom, ponieważ już przeszliśmy tą trudną drogę jednego słusznego wyboru i postawiliśmy na bramy od kontrahenta Wiśniowski.

Na stronie www.wisniowski.pl znajdziesz bramy uchylne i nowoczesne bramy segmentowe. To jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie bram garażowych na rynku. Wiele ich zalet jest niewidoczne na pierwszy rzut oka – doskonała termoizolacja, wytrzymałość, najlepsze panele i systemy bezpieczeństwa. WIŚNIOWSKI skupia się jednak również na tym, co widać – by Twój nowy dom był oszczędny, bezpieczny, komfortowy i piękny.” – tak mówi producent, a my potwierdzamy w 100%

Każdą bramę od WIŚNIOWSKI można dostosować do swoich potrzeb. Względem swoich upodobań możemy dobrać przetłoczenia, strukturę oraz możliwość dodatkowego  przeszklenia. A także, wybrać dowolny kolor z palety, rodzaj konstrukcji, bądź okleinę.

Bramy Wiśniowski przedstawia w swojej ofercie dwa rodzaje bram garażowych:

Bramy segmentowe – najpopularniejsze na dzień dzisiejszy. Jej mechanizm polega na poruszaniu się segmentów na rolkach po prowadnicach przytwierdzonych do ścian i sufitów. Po otwarciu brama chowa się pod sufitem. Wyróżniamy:

  • Uni Pro, która cechuje się uniwersalnością oraz prosta i sprawdzoną konstrukcją. Pasuje zarówno do garaży domowych, jak i wolnostojących.
  • UniTherm (ciepła), należąca do klasy premiuj. Nadaje się do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Jest o ponad 20% cieplejsza niż rynkowe standardy.
  • Prime (ekskluzywna), z nowoczesnym napędem METRO SMART lo. Konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych, lakierowanych proszkowo.

Bramy uchylne – to ekonomiczne rozwiązanie, szczególnie odpowiednie do garaży wolnostojących. Bez trudu może być otwierana ręcznie, ale dla swojego komfortu warto wyposażyć ją w dobrej klasy automatykę.

Zaletą bram uchylnych jest fakt, że nie wymagają wysokiego naproża, są proste w montażu i łatwe w obsłudze. Należy jednak pamiętać, że wymagają więcej przestrzeni przed garażem i w przypadku montażu w otworze zmniejszają światło wjazdu., które dzielimy na:

  • NOVUM oraz CITY – poszycie skrzydła wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej farbą poliestrową. Brak możliwości wykonania bramy ocieplonej i bramy z drzwiami przejściowymi.
  • KOMFORT, SELECT oraz CONNECT – poszycie skrzydła wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia, powlekanej farbą poliestrową. Istnieje możliwość wykonania bramy ocieplonej I bramy z drzwiami przejściowymi (w wybranych wzorach).

Bramy roletowe – wszystkie bramy wyposażone są w napęd. Przy tych bramach świetnie możemy zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem i wykorzystać np. na oświetlenie garażu bądź schowek. Jako jedyne posiadają napęd elektryczny w pakiecie.

Bramy rozwierane – jest to najekonomiczniejszy rodzaj bram garażowych. Gwarantują niską cenę, a przy tym niezawodną pracę.

Wszystkie bramy zakupione u bramy WIŚNIEWSKI są inwestycja na lata. Zapewniają spokój i bezpieczeństwo, a także ponadczasowy design.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this