Budowa domów Wrocław

Jeden z czynników, który skutecznie hamuje ludzi przed podjęciem decyzji dotyczącej budowy własnego domu (Wrocław), stanowi skomplikowanie całego przedsięwzięcia. Dzieje się tak, ponieważ chęć posiadania w pełni spersonalizowanej przestrzeni wymaga ogromu wysiłku i zrealizowania setek mniejszych oraz większych zadań. Często poszczególne kroki są na tyle skomplikowane, że wymagają zdobycia specjalistycznej wiedzy, a to z kolei wydłuża czas budowy.

Nasza firma HUS udowadnia, że budowa domów we Wrocławiu lub jakimkolwiek innym mieście wcale nie musi być skomplikowana czy czasochłonna. Tworzymy prefabrykowane budynki mieszkalne z drewna, które spełniają polskie oraz europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. To sprawia, że powstające domy nie tylko stanowią azyl dla mieszkańców, ale również komfortową przestrzeń do życia.

Co zrobić, aby skutecznie podjąć się budowy domu (Wrocław)?

Budowa domów, Wrocław – po pierwsze, projekt!

Zanim przystąpimy do budowy domu we Wrocławiu, najpierw tworzymy indywidualny projekt. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby przestrzeń mieszkalna zapewniała maksimum komfortu w różnych warunkach, musi zostać dostosowana do stylu życia jej przyszłych użytkowników. W związku z tym bierzemy pod uwagę wymagania klientów i zgodnie z nimi tworzymy projekt. Ten następnie zostanie przekształcony w ekologiczny dom marzeń. Istnieje również możliwość wyboru gotowego projektu z naszej bazy.

Następnie przechodzimy do kalkulacji wszystkich kosztów. Kiedy zaproponowane przez nas kwoty zostaną zaakceptowane przez klienta, a powstały projekt spełnia wszystkie jego oczekiwania, wspólnie uzgadniamy zakres wymaganych prac na budowie.

 

Budowa domów, Wrocław – produkcja komponentów

Gdy projekt i kosztorys zostały zaakceptowane, rozpoczyna się praca w naszej fabryce. To właśnie w niej produkowane są kolejne komponenty, które składają się na dom. Jednocześnie na placu budowy powstaje płyta fundamentowa – ten element posłuży za podstawę nowego obiektu i go ustabilizuje.

Kiedy poszczególne elementy są już gotowe, wysyłamy je transportem ciężarowym z fabryki do miejsca, gdzie ma powstać nowy dom. W trakcie przewozu dbamy o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego oraz o odpowiednie zabezpieczenie ładunku.

 

Budowa domów, Wrocław – wznoszenie konstrukcji

Dotarcie wszystkich elementów w docelowe miejsce zaczyna budowę konstrukcji szkieletowej budynku. Trwale łączymy drewniane komponenty w taki sposób, aby obiekt spełniał powierzone mu zadania przez dziesiątki kolejnych lat.

W trosce o zadowolenie klientów oferujemy dwie opcje w kwestii zakończenia budowy domów we Wrocławiu. Jedną z nich jest wykończenie w stanie surowym. Drugą z wymienionych możliwości stanowi natomiast stan deweloperski plus. Aby dowiedzieć się więcej na temat obu opcji, wystarczy się z nami skontaktować.

W wyczerpujący sposób omówimy kwestię tego, co wchodzi w skład poszczególnych typów wykończeń, a także udzielimy wszelkich innych potrzebnych informacji. Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this