Domy modułowe, prefabrykowane Oława

Postawienie trwałego budynku mieszkalnego, który ma spełniać wszystkie wymagania użytkowników – nie tylko te obecne, ale również te przyszłe – to nie lada wyzwanie. Potrzeba nie tylko solidnych materiałów czy wielu różnorodnych narzędzi. Przede wszystkim gwarancję dobrze wykonanej pracy stanowią przemyślany projekt, właściwie dopasowane rozwiązania oraz doświadczeni fachowcy.

W firmie HUS S.A. łączymy wszystkie wyżej wymienione aspekty, a z tej kombinacji powstają nasze ekologiczne domy prefabrykowane w Oławie. Zajmujemy się ich tworzeniem od początku do końca. Oznacza to, że konstrukcje powstają na bazie projektów z naszego biura, komponenty produkowane są w należącej do nas fabryce, a ich montażu podejmują się nasi fachowcy. Dzięki kompleksowości oferty klient może powierzyć wszystkie prace zaufanej firmie – HUS S.A.

 

Domy prefabrykowane, Oława – najwyższej jakości drewno

Aby konstrukcja zdołała wytrzymać działanie różnorodnych warunków atmosferycznych, musi zostać zbudowana w przemyślany sposób oraz z trwałego materiału. Z tego względu wybieramy wysokiej jakości drewno. Zanim z tego materiału powstaną poszczególne elementy domu modułowego w Oławie, starannie go suszymy do chwili, aż osiągnie wilgotność na poziomie powietrznosuchym. Co więcej, poddajemy drewno czterostronnemu struganiu.

Dzięki zadbaniu o odpowiednie przygotowanie materiału za sprawą obróbki mechanicznej oraz cieplnej potrafimy każdorazowo osiągać powtarzalne parametry drewna. To sprawia, że wszystkie domy modułowe w Oławie powstające z jego wykorzystaniem cechują się taką samą wytrzymałością, solidnością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne.

 

Domy modułowe, Oława – spersonalizowane projekty

Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej funkcjonalny dom to ten od początku tworzony z myślą o jego przyszłych użytkownikach. Z tego względu, poza gotowymi projektami dajemy również możliwość przygotowania spersonalizowanego planu obiektu. W naszej firmie prężnie działa biuro projektowe, które dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów.

Co więcej, gdyby okazało się, że przy planowaniu konstrukcji domów prefabrykowanych w Oławie potrzebne są nieco inne rozwiązania, niż jesteśmy w stanie wymyśleć, współpracujemy z dwoma zewnętrznymi biurami projektowymi. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że wymagania klientów mogą być na tyle zróżnicowane, iż niekiedy potrzebne jest świeże spojrzenie jeszcze jednego specjalisty.

 

Domy prefabrykowane, Oława – konstrukcja zgodna z normami

Solidność materiałów oraz dogłębnie przeanalizowana konstrukcja, sprawiają, że tworzone przez nas domy modułowe w Oławie spełniają nie tylko polskie, ale również europejskie normy w zakresie jakości. To z kolei sprawia, że możemy z czystym sumieniem udzielać na nasze obiekty dożywotniej gwarancji.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas wzniesionymi konstrukcjami, przedstawionymi w zakładce “Realizacje”. Natomiast w razie zainteresowania ofertą zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym przedstawicielem, który wyczerpująco odpowie na każde pytanie.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this