Domy modułowe, prefabrykowane Oława

Postawienie trwałego budynku mieszkalnego, który ma spełniać wszystkie wymagania użytkowników – nie tylko te obecne, ale również te przyszłe – to nie lada wyzwanie. Potrzeba nie tylko solidnych materiałów czy wielu różnorodnych narzędzi. Przede wszystkim gwarancję dobrze wykonanej pracy stanowią przemyślany projekt, właściwie dopasowane rozwiązania oraz doświadczeni fachowcy.

W firmie HUS S.A. łączymy wszystkie wyżej wymienione aspekty, a z tej kombinacji powstają nasze ekologiczne domy prefabrykowane w Oławie. Zajmujemy się ich tworzeniem od początku do końca. Oznacza to, że konstrukcje powstają na bazie projektów z naszego biura, komponenty produkowane są w należącej do nas fabryce, a ich montażu podejmują się nasi fachowcy. Dzięki kompleksowości oferty klient może powierzyć wszystkie prace zaufanej firmie – HUS S.A.

 

Domy prefabrykowane, Oława – najwyższej jakości drewno

Aby konstrukcja zdołała wytrzymać działanie różnorodnych warunków atmosferycznych, musi zostać zbudowana w przemyślany sposób oraz z trwałego materiału. Z tego względu wybieramy wysokiej jakości drewno. Zanim z tego materiału powstaną poszczególne elementy domu modułowego w Oławie, starannie go suszymy do chwili, aż osiągnie wilgotność na poziomie powietrznosuchym. Co więcej, poddajemy drewno czterostronnemu struganiu.

Domy prefabrykowane Oława – dzięki zadbaniu o odpowiednie przygotowanie materiału za sprawą obróbki mechanicznej oraz cieplnej potrafimy każdorazowo osiągać powtarzalne parametry drewna. To sprawia, że wszystkie domy modułowe w Oławie powstające z jego wykorzystaniem cechują się taką samą wytrzymałością, solidnością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne.

 

Domy modułowe, Oława – spersonalizowane projekty

Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej funkcjonalny dom to ten od początku tworzony z myślą o jego przyszłych użytkownikach. Z tego względu, poza gotowymi projektami dajemy również możliwość przygotowania spersonalizowanego planu obiektu. W naszej firmie prężnie działa biuro projektowe, które dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów.

Co więcej, gdyby okazało się, że przy planowaniu konstrukcji domów prefabrykowanych w Oławie potrzebne są nieco inne rozwiązania, niż jesteśmy w stanie wymyśleć, współpracujemy z dwoma zewnętrznymi biurami projektowymi. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że wymagania klientów mogą być na tyle zróżnicowane, iż niekiedy potrzebne jest świeże spojrzenie jeszcze jednego specjalisty.

(domy modułowe, domy prefabrykowane oława)

 

Domy prefabrykowane, Oława – konstrukcja zgodna z normami

Solidność materiałów oraz dogłębnie przeanalizowana konstrukcja, sprawiają, że tworzone przez nas domy modułowe w Oławie spełniają nie tylko polskie, ale również europejskie normy w zakresie jakości. To z kolei sprawia, że możemy z czystym sumieniem udzielać na nasze obiekty dożywotniej gwarancji.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas wzniesionymi konstrukcjami, przedstawionymi w zakładce “Realizacje”. Natomiast w razie zainteresowania ofertą zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym przedstawicielem, który wyczerpująco odpowie na każde pytanie. Dowiedz się więcej o domach modułowych (Wrocław) i domach prefabrykowanych (Wrocław).

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this