ZBUDUJ Z NAMI DOM MARZEŃ! Budowa energooszczędnych i pasywnych domów
Oops...
Slider with alias home 1 1 not found.
logo sticky hus sa domy szkieletowe pod klucz
Kim jesteśmy?
HUS. S.A to firma ogólnobudowlana zajmująca się szeroko pojmowanym budownictwem energooszczędnym oraz pasywnym. Każdy z wykonanych domów jest bezpośrednio przez nas zaprojektowany, wykonany i postawiony jest minimum w normie energooszczędnej nf40. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy przekonani o precyzyjności projektu, jakości materiałów i szybkiej realizacji zleconych zadań. Nasze realizacje oddawane są w standardzie deweloperskim zamkniętym, gdzie Inwestor we własnym zakresie wykonuje prace wykończeniowe według uznania.

Postawienie wymarzonego domu - to jedno, stworzenie w nim prawdziwej rodzinnej atmosfery – to dopiero prawdziwe wyzwanie. Wszystko wymaga ogromu pracy, czasu i cierpliwości. My nie piszemy bajek. Z merytorycznego punktu widzenia zajmujemy się produkcją pięknych, ekologicznych i bezpiecznych domów, które w przeciągu kilu tygodni są gotowe do zamieszkania.

Bezpieczne ekologiczne domy z drewna

3 proste kroki – Odbierz klucze do swojego domu.
Wybierz Twoją koncepcję i kup projekt domu.

Wybierz projekt domu ze strony, zweryfikuj możliwość wybudowania domu na wybranej przez Ciebie działce w naszym Centrum Informacji, a następnie kup projekt i zdobądź pozwolenie na budowę. Możesz liczyć na naszą pomoc, na każdym z tych etapów.

Wyprodukuj swój dom w fabryce HUS.

Podpisz umowę na produkcję i montaż Twojego domu z HUS i przenieś budowę do naszej fabryki. Oszczędzasz czas, nie musisz martwić się o terminowość i jakość prac budowlanych i masz pewność stałych kosztów.

Ciesz się swoim nowym domem.

Twój dom postawimy nawet już w 5 dni, resztę czasu mamy na pracę wykończeniowe, wewnętrzne i zewnętrzne , aby w jak najkrótszym czasie oddać budynek do zamieszkania. Po sześciu miesiącach od wbicia „pierwszej łopaty” dom oddajemy do użytkowania.

Zalety naszych domów.
01
Nowoczesny design
02
Kontrole jakości
03
Krótki czas realizacji
05
Standard deweloperski
06
Podejście ekologiczne
07
Oszczędności
04
Materiały wysokiej jakości
09
Indywidualne podejście
08
Dofinansowanie do budowy

zalety domow prefabrykowanych hus sa domy szkieletowe pod klucz
Tak jak zaplanowałeś!
Biuro projektowe
Zaprojektujemy wszystko o czym zamarzysz! Posiadamy własne biuro projektowe, a gdyby tego było mało współpracujemy jeszcze z dwoma zewnętrznymi. Wszystko po to, aby zaspokoić wszystkie wasze potrzeby.
zobacz projekty
Nie tylko klient indywidualny!
HUS to również działania deweloperskie
HUS jest otwarty nie tylko dla klientów indywidualnych, chętnie podejmujemy się dużych wyzwań, dlatego do współpracy zachęcamy również deweloperów.

Bieżący rok i ostatnie badania rynku wykazują, że coraz więcej osób marzy o swoich czterech kątach, kiedy więc zacząć, jeśli nie teraz?! Zachęcamy do współpracy.

Dlaczego domy prefabrykowane?
Rozwój nowych technologii, nieuchronna dekarbonizacja oraz cena porównywalna z zakupem mieszkania spowodowały, że skierowaliśmy wzrok w stronę budowy domów energetycznie oszczędnych i plusenergetycznych.

Energooszczędne domy skandynawskie z prefabrykantów

dlaczego budować z HUS S.A.
Bezpieczeństwo
Dom sam w sobie jest definicją bezpieczeństwa. To miejsce, kiedy po ciężkim dniu możesz zrzucić cały jego ciężar. To tu spędzasz swój wolny czas i przeżywasz najpiękniejsze chwile, a kiedy dopada zmęczenie, ukołysze cię do snu…
Oszczędność
Bądź bliżej natury niż kiedykolwiek wcześniej nawet w sercu miasta, wprowadź w życie niepowtarzalny klimat, a przy okazji oszczędność. Domy szkieletowe to nie tylko piękno, ale również inwestycja, ponieważ zapotrzebowanie na ogrzewanie jest prawie o połowę niższe niż w domu tradycyjnym!
Perfekcja
Tworząc twoje miejsce na ziemi zdajemy sobie sprawę, że musi być idealne, dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających z was. Przeprowadzimy cię przez wszystkie etapy i doradzimy w najtrudniejszych decyzjach.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this