Szybka budowa domu Oława

Wśród czynników skutecznie hamujących podjęcie decyzji o rozpoczęciu budowy własnego domu wymienia się czas. Wzniesienie murowanej konstrukcji zabiera często wiele miesięcy, co wpływa negatywnie na wiele obszarów realizacji, a niekiedy nawet uniemożliwia jej ukończenie. Dzieje się tak, ponieważ rynek budowlany cechuje się pewnego rodzaju płynnością. W związku z tym ceny materiałów i usług podlegają ciągłym zmianom, co może spowodować, że kosztorys ustalony na początku będzie się znacznie różnił od tego obecnego.

Aby uchronić się przed fluktuacjami w tym obszarze i zapewnić sobie gwarancję ukończenia stawianego budynku, wystarczy postawić na usługę obejmującą szybką budowę domu w Oławie, realizowaną przez nas – specjalistów z firmy HUS S.A.

 

Szybka budowa domu, Oława – sprawna realizacja usługi

Średnio szacuje się, iż wznoszenie tradycyjnego, murowanego domu trwa nawet do 2 lat. W takiej sytuacji ukończenie budowy stanowi dość odległą perspektywę, zważywszy na to, że sytuacja życiowa może się w ciągu tego czasu diametralnie zmienić. Jednak wystarczy skorzystać z nowoczesnych technologii oferowanych przez rynek, abyskrócić ten czas do… 6 miesięcy!

Właśnie tyle czasu przeznaczamy na realizację usługi obejmującej szybką budowę domu w Oławie. W ciągu tego czasu projektujemy nowy obiekt, produkujemy drewniane komponenty, wznosimy z nich konstrukcję, a następnie wykańczamy budynek do stanu surowego lub deweloperskiego plus – wedle życzenia klienta. Co ważne, wzniesienie samego szkieletu zajmuje nam jedynie 5 dni.

 

Szybka budowa domu, Oława – dbałość o szczegóły

Sporo osób może sądzić, że szybka budowa domu w Oławie nie może równocześnie cechować się drobiazgowością. Jesteśmy doskonałym przykładem tego, że jak najbardziej jest to możliwe.

Aby konstrukcja mogła zostać sprawnie wzniesiona, zwracamy ogromną uwagę na odpowiednie dopasowanie poszczególnych komponentów na etapie ich produkcji w naszej fabryce. Dzięki drobiazgowej kontroli każdego elementu wchodzącego w skład szkieletu nic nie ma prawa nas zaskoczyć na terenie budowy. Właśnie to sprawia, że dom modułowy powstaje w ekspresowym tempie oraz bez jakichkolwiek przeszkód.

 

Szybka budowa domu, Oława – terminowość ekipy

Sprawne wzniesienie całej konstrukcji, a następnie wykończenie jej do stanu surowego lub deweloperskiego plus zawdzięczamy również terminowości ekipy. Fachowcy wchodzący w skład naszej firmy bardzo dbają o ukończenie poszczególnych etapów budowy na czas. Jednocześnie jednak mają na uwadze jakość realizacji powierzonych im zadań. Dzięki temu specjaliści przeprowadzający szybką budowę domu w Oławie wypełniają obowiązki sumiennie i dokładnie.

Co więcej, wybór solidnych materiałów oraz implementacja innowacyjnych technologii sprawia, że nasze domy modułowe mają ekologiczny i energooszczędny charakter. To sprawia, że stanowią o wiele lepszy wybór pod względem ekonomicznym czy ochrony środowiska niż murowany obiekt.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w celu omówienia szczegółów oferty!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this