Ekologiczne domy prefabrykowane w technologii szkieletowej drewnianej – Wrocław

Chcesz szybko wybudować dom we Wrocławiu?

 

Specjalizujemy się w budowie domów prefabrykowanych. W ciągu 6 miesięcy możesz mieć gotowy dom w stanie deweloperskim postawiony na Twojej działce.

Budujemy ekologiczne gotowe modułowe domy prefabrykowane w technologii szkieletowej drewnianej we Wrocławiu i okolicach.

 

Domy prefabrykowane od projektu po klucz są produkowane i budowane przez naszą firmę i dostarczane na plac budowy w postaci gotowych elementów. Zamiast wielu różnych ekip budowlanych jak to jest w przypadku budownictwa tradycyjnego, tutaj negocjujesz tylko jedną umowę. W związku z tym, że wszystko pochodzi z jednego źródła można zaoszczędzić czas, nerwy oraz zminimalizować koszty budowy.

Jesteś z Wrocławia lub okolic, wypełnij poniższy formularz a nasz ekspert się z Tobą skontaktuje i przedstawi więcej szczegółów.

EKOLOGICZNE GOTOWE MODUŁOWE DOMY PREFABRYKOWANE W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ DREWNIANEJ WROCŁAW
EKOLOGICZNE GOTOWE MODUŁOWE DOMY PREFABRYKOWANE W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ DREWNIANEJ WROCŁAW

Formularz kontaktowy    Kontakt

    Wrocław

    799 726 327

    biuro@hussa.pl

    Dane spółki

    HUS S.A.
    NIP: 6342992479
    REGON: 388330225

    Kim jesteśmy?
    HUS. S.A to producent ekologicznych domów prefabrykowanych stawianych w technologii szkieletowej drewnianej działający na terenie Polski i Niemiec. Dom prefabrykowany to taki, który w całości tworzony jest na hali produkcyjnej w fabryce. Z gotowych elementów tworzymy konstrukcję „szkielet” który jest podporą do realizacji kolejnych prac. Każdy z wykonanych domów jest bezpośrednio przez nas zaprojektowany, wykonany i postawiony w normie energooszczędnej nf40. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy przekonani o precyzyjności projektu, jakości materiałów i szybkiej realizacji zleconych zadań. Nasze realizacje oddawane są w standardzie deweloperskim zamkniętym, gdzie inwestor we własnym zakresie wykonuje prace wykończeniowe według uznania.
    Czym się zajmujemy?
    Nasza kadra wykonująca zlecenia w hali produkcyjnej to grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników cechująca się fachowością i posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu domów prefabrykowanych. Jako przedsiębiorstwo możemy poszczycić się faktem, iż każdy nasz współpracownik jest pasjonatem budownictwa, głęboko zaangażowanym w jeden cel, jakim jest budowanie dobrej marki w oparciu o satysfakcję naszego Klienta.
    Co nas wyróżnia?

    Gwarancja stałej ceny

    Po ustaleniu wszystkich szczegółów z naszym doradcą i podpisaniu umowy macie Państwo pewność, że nie pojawią się jakieś nieoczekiwane wydatki jak to często bywa podczas budowy tradycyjnej technologii murowanej.

    Kompleksowa obsługa

    Budujemy kompleksowo od rozmowy wstępnej i doradztwa poprzez proces projektowania, budowy i wykończenia. Ułatwia to komunikację pomiędzy inwestorem a firmą oraz znacznie przyspiesza budowę.

    Wysoka jakość produktu

    W naszych domach stosujemy najwyższej klasy certyfikowane drewno o standardach europejskich.

    Energooszczędność

    Dom szkieletowy jest dobrze chroniony od zimna z zewnątrz. Średni koszt utrzymania domu 100 m wynosi ok. 120 zł miesięcznie.

    Dożywotnia gwarancja

    Nasze domy są budowane z materiałów certyfikowanych o gwarantowanych parametrach, dzięki czemu możemy udzielić dożywotnią gwarancję na konstrukcję nośną domu.

    Program NF40

    Nasza oferta spełnia warunki programu nf40.

    Pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych

    Naszym celem jest wyznaczanie strategii i skuteczne pozyskiwanie kapitału na inwestycje, w tym dotacji dla firm i inwestorów.

    Obsługa finansowa

    Pomagamy w procesie uzyskania kredytowania na budowę domu.

    schemat_budowy_domu_pion_hus_sa_domy_szkieletowe_pod_klucz
    schemat budowy domu pion hus sa domy szkieletowe pod klucz
    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this