HUS

Kim jesteśmy?
HUS to firma ogólnobudowlana zajmująca się szeroko pojmowanym budownictwem energooszczędnym oraz pasywnym. Każdy z wykonanych domów jest bezpośrednio przez nas zaprojektowany, wykonany i postawiony jest minimum w normie energooszczędnej nf40. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy przekonani o precyzyjności projektu, jakości materiałów i szybkiej realizacji zleconych zadań. Nasze realizacje oddawane są w standardzie deweloperskim zamkniętym, gdzie Inwestor we własnym zakresie wykonuje prace wykończeniowe według uznania.
Czym się zajmujemy?
Nasza kadra, której powierzane są prace to grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników cechująca się fachowością i posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w budowie domów murowanych jak i montażu domów prefabrykowanych. Jako przedsiębiorstwo możemy poszczycić się faktem, iż każdy nasz współpracownik jest pasjonatem budownictwa, głęboko zaangażowanym w jeden cel, jakim jest budowanie dobrej marki w oparciu o satysfakcję naszego Klienta.
Co nas wyróżnia?

Gwarancja stałej ceny

Po ustaleniu wszystkich szczegółów z naszym doradcą i podpisaniu umowy macie Państwo pewność, że nie pojawią się jakieś nieoczekiwane wydatki, u nas raz zatwierdzony kosztorys nie ulega zmianie aż do końca budowy.

Kompleksowa obsługa

Budujemy kompleksowo od rozmowy wstępnej i doradztwa poprzez proces projektowania, budowy i wykończenia. Ułatwia to komunikację pomiędzy inwestorem a firmą oraz znacznie przyspiesza budowę.

Wysoka jakość produktu

W naszych domach stosujemy najwyższej klasy certyfikowane materiały o standardach europejskich.

Energooszczędność

Średni koszt utrzymania domu 100 m wynosi ok. 120 zł miesięcznie.

Dożywotnia gwarancja

Nasze domy są budowane z materiałów certyfikowanych o gwarantowanych parametrach, dzięki czemu możemy udzielić dożywotnią gwarancję na konstrukcję nośną domu.

Program NF40

Nasza oferta spełnia warunki programu nf40.

Pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych

Naszym celem jest wyznaczanie strategii i skuteczne pozyskiwanie kapitału na inwestycje, w tym dotacji dla firm i inwestorów.

Obsługa finansowa

Pomagamy w procesie uzyskania kredytowania na budowę domu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this