Technologia

Na świecie są różne domy. Jedni wolą mieszkać w apartamentowcu w samym centrum wielkomiejskiej metropolii, gdzie codziennie wita ich blask słońca odbijany od tafli szkła niebotycznie wysokich wieżowców. Drudzy preferują historyczną zabudowę i urządzają się w zabytkowych kamienicach, gdzie każdy metr przesiąknięty jest historią poprzednich pokoleń. Jeszcze inni szukają ciszy poza miastem, gdzie tylko parę kroków dzieli ich od błękitnych jezior, zielonych wzniesień i lasów iglastych. Postawienie wymarzonego domu - to jedno, stworzenie w nim prawdziwej rodzinnej atmosfery – to dopiero prawdziwe wyzwanie. Wszystko wymaga ogromu pracy, czasu i cierpliwości. My nie piszemy bajek. Z merytorycznego punktu widzenia zajmujemy się produkcją pięknych, ekologicznych i bezpiecznych domów, które w przeciągu kilu tygodni są gotowe do zamieszkania. Nasz klient, jeden, ważny etap ma już z głowy. To my „złożymy” i postawimy jego nową nieruchomość. Nowy dom to najlepszy początek dla nowego życia.
ZALETY DREWNIANYCH DOMÓW PREFABRYKOWANYCH
Wielu potencjalnych klientów, którzy zdecydowali się na zakup drewnianego domu szkieletowego jako główny atut podawało, że drewniane ściany „oddychają” a zawartość wilgoci w powietrzu jest stale regulowana. Bez względu na porę roku wewnątrz drewnianego domu prefabrykowanego jest zawsze komfortowa temperatura i wilgotność.
KORZYŚCI
Domy prefabrykowane od projektu po klucz są zwykle produkowane i budowane przez jedną firmę i dostarczane na plac budowy w postaci gotowych elementów. Zamiast wielu różnych ekip budowlanych jak to jest w przypadku budownictwa tradycyjnego, tutaj inwestor negocjuje tylko jedną umowę. W związku z tym, że wszystko pochodzi z jednego źródła można zaoszczędzić czas, nerwy oraz zminimalizować koszty budowy.
DOMY SZKIELETOWE Z POLSKI
Kładziemy duży nacisk na optymalizację kosztową z korzyścią dla Klienta. Wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne, które w efekcie dają wymierne oszczędności w zakupie i eksploatacji naszych domów. Drewno jako główny element konstrukcyjny domu jest czterostronnie strugane i suszone komorowo do wilgotności stanu powietrzno-suchego. Dzięki obróbce mechanicznej i cieplnej daje gwarancję wymiarów oraz powtarzalnych parametrów fizycznych i mechanicznych, potwierdzonych certyfikatem brakarskim C24.
Nasza konstrukcja wyprodukowana w oparciu o normy polskie i europejskie pozwala nam na udzielenie dożywotnej gwarancji.
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM INFORMATOREM
POBIERZ INFORMATOR
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this