Technologia

Na świecie są różne domy. Jedni wolą mieszkać w apartamentowcu w samym centrum wielkomiejskiej metropolii, gdzie codziennie wita ich blask słońca odbijany od tafli szkła niebotycznie wysokich wieżowców. Drudzy preferują historyczną zabudowę i urządzają się w zabytkowych kamienicach, gdzie każdy metr przesiąknięty jest historią poprzednich pokoleń. Jeszcze inni szukają ciszy poza miastem, gdzie tylko parę kroków dzieli ich od błękitnych jezior, zielonych wzniesień i lasów iglastych. Postawienie wymarzonego domu - to jedno, stworzenie w nim prawdziwej rodzinnej atmosfery – to dopiero prawdziwe wyzwanie. Wszystko wymaga ogromu pracy, czasu i cierpliwości. My nie piszemy bajek. Z merytorycznego punktu widzenia zajmujemy się budową pięknych, energooszczędnych i bezpiecznych domów, które w przeciągu kilku tygodni są gotowe do zamieszkania. Nasz klient, jeden, ważny etap ma już z głowy. To my zbudujemy od A do Z jego nową nieruchomość. Nowy dom to najlepszy początek dla nowego życia.
ZALETY DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH
Wielu potencjalnych klientów, którzy zdecydowali się na zakup energooszczędnego domu szkieletowego jako główny atut podawało, że drewniane ściany „oddychają” a zawartość wilgoci w powietrzu jest stale regulowana. Bez względu na porę roku wewnątrz szkieletowego domu jest zawsze komfortowa temperatura i wilgotność.
KORZYŚCI
Domy energooszczędne od projektu po klucz są zwykle budowane przez jedną firmę, która cały czas dba o proces budowy i dopilnowuje wszelkich detali technologicznych. Zamiast wielu różnych ekip budowlanych jak to jest w przypadku budownictwa tradycyjnego, tutaj inwestor negocjuje tylko jedną umowę. W związku z tym, że wszystko pochodzi z jednego źródła można zaoszczędzić czas, nerwy oraz zminimalizować koszty budowy.
DOMY ENERGOOSZCZEDNE
Kładziemy duży nacisk na optymalizację kosztową z korzyścią dla Klienta. Wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne, które w efekcie dają wymierne oszczędności w zakupie i eksploatacji naszych domów. Dzięki certyfikatom potwierdzającym jakość użytych materiałów, jesteśmy pewni ich parametrów. Dodatkowym atutem jest możliwość certyfikacji energetycznej nowo wybudowanego domu.
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM INFORMATOREM
POBIERZ INFORMATOR
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this