Energooszczędne domy prefabrykowane w technologii szkieletowej drewnianej – Katowice

Chcesz szybko wybudować dom w Katowicach?

 

Specjalizujemy się w budowie domów prefabrykowanych. W ciągu 6 miesięcy możesz mieć gotowy dom w stanie deweloperskim postawiony na Twojej działce.

Budujemy energooszczędne gotowe modułowe domy prefabrykowane w technologii szkieletowej drewnianej w Katowicach i okolicach.

 

Domy prefabrykowane od projektu po klucz są produkowane i budowane przez naszą firmę i dostarczane na plac budowy w postaci gotowych elementów. Zamiast wielu różnych ekip budowlanych jak to jest w przypadku budownictwa tradycyjnego, tutaj negocjujesz tylko jedną umowę. W związku z tym, że wszystko pochodzi z jednego źródła można zaoszczędzić czas, nerwy oraz zminimalizować koszty budowy.

Jesteś z Katowic lub okolic, wypełnij poniższy formularz a nasz ekspert się z Tobą skontaktuje i przedstawi więcej szczegółów.

EKOLOGICZNE GOTOWE MODUŁOWE DOMY PREFABRYKOWANE W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ DREWNIANEJ KATOWICE
EKOLOGICZNE GOTOWE MODUŁOWE DOMY PREFABRYKOWANE W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ DREWNIANEJ KATOWICE

Formularz kontaktowy  Kontakt

  Katowice

  799 726 327

  biuro@hussa.pl

  Dane spółki

  HUS S.A.
  NIP: 6342992479
  REGON: 388330225

  Kim jesteśmy?
  HUS. S.A to producent ekologicznych domów prefabrykowanych stawianych w technologii szkieletowej drewnianej działający na terenie Polski i Niemiec. Dom prefabrykowany to taki, który w całości tworzony jest na hali produkcyjnej w fabryce. Z gotowych elementów tworzymy konstrukcję „szkielet” który jest podporą do realizacji kolejnych prac. Każdy z wykonanych domów jest bezpośrednio przez nas zaprojektowany, wykonany i postawiony w normie energooszczędnej nf40. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy przekonani o precyzyjności projektu, jakości materiałów i szybkiej realizacji zleconych zadań. Nasze realizacje oddawane są w standardzie deweloperskim zamkniętym, gdzie inwestor we własnym zakresie wykonuje prace wykończeniowe według uznania.
  Czym się zajmujemy?
  Nasza kadra wykonująca zlecenia w hali produkcyjnej to grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników cechująca się fachowością i posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu domów prefabrykowanych. Jako przedsiębiorstwo możemy poszczycić się faktem, iż każdy nasz współpracownik jest pasjonatem budownictwa, głęboko zaangażowanym w jeden cel, jakim jest budowanie dobrej marki w oparciu o satysfakcję naszego Klienta.
  Co nas wyróżnia?

  Gwarancja stałej ceny

  Po ustaleniu wszystkich szczegółów z naszym doradcą i podpisaniu umowy macie Państwo pewność, że nie pojawią się jakieś nieoczekiwane wydatki jak to często bywa podczas budowy tradycyjnej technologii murowanej.

  Kompleksowa obsługa

  Budujemy kompleksowo od rozmowy wstępnej i doradztwa poprzez proces projektowania, budowy i wykończenia. Ułatwia to komunikację pomiędzy inwestorem a firmą oraz znacznie przyspiesza budowę.

  Wysoka jakość produktu

  W naszych domach stosujemy najwyższej klasy certyfikowane drewno o standardach europejskich.

  Energooszczędność

  Dom szkieletowy jest dobrze chroniony od zimna z zewnątrz. Średni koszt utrzymania domu 100 m wynosi ok. 120 zł miesięcznie.

  Dożywotnia gwarancja

  Nasze domy są budowane z materiałów certyfikowanych o gwarantowanych parametrach, dzięki czemu możemy udzielić dożywotnią gwarancję na konstrukcję nośną domu.

  Program NF40

  Nasza oferta spełnia warunki programu nf40.

  Pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych

  Naszym celem jest wyznaczanie strategii i skuteczne pozyskiwanie kapitału na inwestycje, w tym dotacji dla firm i inwestorów.

  Obsługa finansowa

  Pomagamy w procesie uzyskania kredytowania na budowę domu.

  schemat_budowy_domu_pion_hus_sa_domy_szkieletowe_pod_klucz
  schemat budowy domu pion hus sa domy szkieletowe pod klucz
  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this